למה חשוב למדוד את השטח לפני התקנת פרגולה?

למה חשוב למדוד את השטח לפני התקנת פרגולה?

אם החלטתם שאתם מוסיפים פרגולה בחצר האחורית כדי להשלים את עיצוב הפטיו שלכם וליצור מעט צל לימים שטופי שמש, הנה כמה צעדים שיעזרו לכם למדוד ולמצוא פרגולה במידות ובגודל שיתאימו לחלל שלכם.

 

מידות של פרגולות סטנדרטיות נעות בין 2.4 × 2.4 מ' ל-6 × 6 מ'. לאחר שתבצעו את המדידות שלכם, תדעו אם גודל סטנדרטי יעבוד עבורכם, או אם תצטרכם ללכת על פרגולה מותאמת אישית.

תכנון שטח הפרגולה שלכם

אחד השיקולים הראשונים הוא כמה מקום שמיש תרצו בין עמודי הפרגולה (או בין הקיר לעמודים), וכמה כיסוי גג תצטרכו? ייתכן שתזדקקו לכמות מסוימת של מקום לריהוט גן, אדניות, רכיבי מטבח חיצוניים או ג'קוזי; וייתכן שתרצו שמבנה גג בגודל ספציפי יספק את הכיסוי הרב ביותר עבור החלל שלכם. התבוננו במרחב שיש לכם וחשבו כמה מקום תרצו בין העמודים ומתחת לגג. הממדים הכוללים של פרגולות האלומיניום קובעים את גודל מבנה הגג. האזור הפנימי הוא תמיד קצת פחות מהמסגרת.

מהם ממדי פרגולה סטנדרטיים?

בצעו מדידות כדי לקבוע את גודל הפרגולה הטוב ביותר עבור החלל שלכם. אם מידות פרגולה סטנדרטיות לא יכולות להיות אידיאליות לפטיו שלכם, תוכלו לבקש פרגולה בהתאמה אישית. ברגע שיש לכם מושג לגבי המיקום וכמות השטח שאתם מתכננים להשתמש בו, אתם יכולים לבצע מדידות כדי לקבוע את הגודל האמיתי שיעבוד בצורה הטובה ביותר כדי להפוך את החצר האחורית שלכם למרחב החיצוני הנפלא שתמיד חלמתם עליו.

 

תיהנו במדידה ובתכנון של פרגולה בחצר האחורית שלכם!

 

יש לכם שאלות לגבי סגירת חורף? צרו עמנו קשר עוד היום!

סגירת תפריט