איך להישאר בכושר בחורף: 5 פעילויות ספורט

איך להישאר בכושר בחורף: 5 פעילויות ספורט

ימים קרים ולילות ארוכים וחשוכים תמיד הופכים את זה למאתגר יותר לשמור על עצמך בתנועה. חשוב לזכור שפעילות גופנית בחורף חשובה לא פחות מפעילות בקיץ, אחרי הכל, הגוף של הקיץ מיוצר בחורף – נכון?

 

כדי לעזור לך, ריכזנו את 5 פעילויות החורף המועדפות עלינו כדי לשמור על מוטיבציה בזמן שאת זזה. להישאר פעילה יכול להיות כיף, אז קבעי עם החברים הקרובים ביותר שלך כדי לעשות זאת יחד מדי יום.

 

עכשיו שבי, לגמי מהקפה והמשיכי לגלול למטה כדי לקבל מידע על איך תוכלי לבלות את חודשי החורף, השנה ובשנה הבאה.

1. הליכה חורף

קודם כל אנחנו מדברים על הליכה בחורף. אין כמו לזרוק על עצמך חליפת טריקו אהובה עם קפוצ'ון גדול, ולצאת לאוויר הצח – אם את שואלת אותנו.

 

זו גם ההזדמנות המושלמת להתעדכן עם החברים והמשפחה שלך.

2. החלקה על הקרח

אם לא החלקת על הקרח עדיין אז באמת, איפה היית עד עכשיו? מבחינתנו, עונת החגים היא שוקו חם, קרפים, מיני פנקייקס וכמובן – החלקה על הקרח.

 

שוב, הקפידי להתעטף בבגדים חמים ובהרבה שכבות כשאת יוצאת להחלקה על הקרח בחורף. רוב הזמן זה יהיה משטח החלקה על הקרח בחוץ, אז אנחנו ממליצים ללכת בלילה, כאשר את יכולה לראות את כל האורות והכוכבים הנוצצים בשמיים. את יכולה להודות לנו על זה מאוחר יותר.

3. שיעור יוגה חמה

אם את באמת לא יכולה להתמודד עם האקלים הקר והקפוא אבל את להוטה להישאר בכושר, אל תדאגי. כמו תמיד, אנחנו כאן בשבילך.

 

חפשי את שיעור היוגה הלוהט הקרוב ביותר אלייך ונסי אותו, סמכי עלינו. זוהי בעצם יוגה "רגילה", עם מזרן יוגה וכל התנועות הרגילות אבל בחדר חם. סגנון יוגה זה מושלם למזג האוויר הקר.

4. אימון אישי

אם אף אחד מהדברים לעיל לא מתאים לך ואת עדיין מתקשה לנהל פעילות גופנית בחוץ אז אולי כדאי לך לנסות אימון אישי.

 

למרות שאימונים אישיים יקרים יחסית, התוצאות עשויות להיות יקרות מפז. שלא לדבר על כך שמאמנת אישית תתמוך בך בשגרת פעילות גופנית ובניית ביטחון עצמי, בחדר הכושר ומחוצה לו. כמה מאמנים אישיים אפילו יציעו אימונים בחוץ, ויוודאו שאת מקבלת את מנת האוויר היומית שלך.

5. להציב מטרות

לבסוף, אנו מציעים תמיד להגדיר יעדים. אלה יכולים להיות יעדים יומיים, שבועיים, חודשיים או אפילו שנתיים ויכולים להיות כל דבר, החל מדיג קרח ועד מרתון סרטים. ברגע שהגדרת את המטרות שלך, סביר יותר שתצליחי להישאר ממוקדת.

 

לכן, אם את מכוונת לאותו גוף חטוב ויפה, פעילות גופנית יומיומית היא סופר חשובה. לא רק לבריאות הפיזית שלך אלא גם לבריאות הנפשית שלך.

 

למרות ששמירה על פעילות ופינוי זמן לאימוני חורף זה טוב, את גם צריכה לוודא שיש לך ימים להתאפס ולהירגע. בלי יום בבגדי הבית הכי נעימים שלך עם כוס שוקו חם וצפי בסרט האהוב עלייך.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://raven.co.il/.