כיצד לשמור על שולחן אוכל מעץ

כיצד לשמור על שולחן אוכל מעץ

לאחר שבחרתם בהצלחה שולחן אוכל, תרצו לחקור את הדרך הטובה ביותר לטפל בו כך שהוא יחזיק מעמד שנים רבות. בבלוג של היום, המומחים שלנו לטיפול ברהיטים דנים בטיפים כיצד לשמור על שולחן אוכל מעץ.

טיפ מס' 1: נקו אבק באופן קבוע

אבק אולי נראה בלתי מזיק, אך בכל הנוגע לאופן הטיפול ברהיטי עץ, אבק רגיל חשוב לאין שיעור. הצטברות אבק יכולה להוביל במהירות לשריטות בגימור העץ, לכן הקפידו להסיר אבק באופן קבוע משולחן האוכל מעץ. לא בטוחים איך להתחיל? הדרך הטובה ביותר לאבק ריהוט עץ היא באמצעות מטלית מיקרופייבר, מפני שהאבק נצמד אליה באופן טבעי. אתם יכולים גם להשתמש במטלית לחה לביצוע העבודה. באופן כללי, עדיף להתרחק מחומרי ניקוי, מכיוון שהם מכילים לעיתים קרובות סיליקונים שיכולים להיספג לאט לתוך גרגר העץ ולגרום נזק קבוע לשולחן שלכם.

טיפ מס' 2: השתמשו בסבון כלים לשטיפה ולניקוי נקודתי

הדרך הטובה ביותר לנקות שולחנות עץ היא בעזרת מטלית מיקרופייבר ותמיסת ניקוי עשויה מים חמים וכמה טיפות סבון כלים. ראשית, אבקו את השולחן. לאחר שבדקתם שטח קטן, תוכלו ליישם את הפתרון על האזור שאתם צריכים לנקות או על כל השולחן. מכיוון שלחות עלולה לפגוע בעץ, הקפידו לייבש היטב את השולחן לאחר הניקוי.

טיפ מס' 3: שמרו על השולחן שלכם הרחק ממקורות חום

בעת ההחלטה על פריסת חדר האוכל, הקפידו להרחיק את פינות האוכל שלכם מרדיאטורים, תנורים וקמינים, מכיוון שחום גבוה ושינויים קיצוניים בטמפרטורה עלולים לגרום לעיקום ופיצול בעץ. כמו כן, תרצו להיזהר היכן אתם מאחסנים דפי שולחן נוספים, הימנעו מאזורים עם טמפרטורות ולחות גבוהות כמו עליית גג ומרתפים.

טיפ מס' 4: שימו לב ללחות

אחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול בריהוט עץ היא ניהול רמת הלחות בבית. באופן כללי, רמת הלחות צריכה להיות בין 40-45% אם אתם רוצה למנוע סדקים ונפיחות בשולחן העץ שלכם. ברוב תנאי האקלים, הדבר דורש הפעלת מכשיר אדים בחורף ושימוש במזגן או מסיר לחות בחודשי הקיץ.

 

קנו באינטרנט או בקרו בחנות הפיזית שלנו עוד היום! יש לנו מבחר רחב של שולחנות פינת אוכל מעץ וריהוט מסוגנן אחר לבחירתכם. בינתיים, בדקו את הבלוג שלנו לעיצוב פנים שבו אנו מכסים הכל, החל מניקוי ספת ריפוד ועד עצות לעיצוב חדר אוכל.