סוככים עמידים באש

סוככים עמידים באש

עונת הקיץ כאן, וזה אומר שחם, חם, חם! ואתם צריכים להיות מודעים לסכנות האפשריות בכל מה שקשור למניעת שריפות. עבור עסקים ובעלי בתים, משמעות הדבר היא לחשוב על הסוכך שלכם והחומר שממנו הוא עשוי.

 

בדי סוככים עמידים באש ומעכבי אש נועדו לעמוד בשריפה ולעזור למנוע מהגגון שלכם לעלות באש. בדים אלה יכולים לעזור לכם להשיג שקט נפשי.

 

אם כן, מה ההבדל בין אריג חסין אש לבין אריג מעכב אש? אריג מעכב אש מצופה בכימיקלים או בתמיסות. בדים עמידים באש אינם נשרפים באופן טבעי. הסיבים שלהם עמידים בפני אש באופן טבעי.

 

איך עובדים בדי סוכך עמידים באש או מעכבי אש? הנה פירוט מהיר:

  • בדים מעכבי האש מצופים במיוחד בחומר שמונע דליקות. הציפוי מחזיק מעמד בדרך כלל לאורך כל חיי הבד. לעיתים, ציפוי יכול לסייע גם בכיבוי עצמי לאחר נטרול מקור האש.
  • התנגדות אש אינהרנטית בבד פירושה שסיבי החומר אינם דליקים באופן טבעי. כלומר, הטקסטיל קשה להצתה או שריפה. חלק מהבדים העמידים בפני אש כוללים צמר ומשי.
  • ציפויים מעכבי אש לא הורסים את הבד שלכם, זו תפיסה שגויה. למעשה, עבור מרבית בדי הסוככים, השימוש בטקסטיל מעכב אש חשוב כיוון שאינכם רוצים מוצר מצמר או משי בתור בד הסוכך שלכם, מפני שהוא יישחק במהירות.

 

סוככים מעכבי אש מיוצרים בדרך כלל עם בדים מיוחדים המתאימים לסוגי המוצרים האלה. חשוב לדעת ולהבין כי שימוש בבד מעכב אש לפרויקט הסוכך שלכם יכול לעזור לכם להציל את העסק או הבית שלכם על ידי מניעת התפשטות להבות במקרה של שריפה (חשבו על כך – מספיק שהמנגל נמצא ליד הסוכך שלכם והוא עולה באש, כמה מהר הלהבות יכולות להתפשט. אבל עם בד מעכב אש, זה לא יקרה).

 

זכרו, התייעצו בחנות הסוככים המקומית שלכם לגבי בדים מעכבי אש ובדים עמידים בפני אש, ומה הכי טוב עבורכם ועבור הפרויקט הבא שלכם. עכשיו כשאתם יודעים קצת יותר על עמידות בפני אש וסוככים, ידעו אותנו כיצד נוכל לעזור לכם עם פתרונות הצללה. למידע נוסף על סוככים ומבני צל אחרים, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון או באתר האינטרנט שלנו.

סגירת תפריט