3 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

3 דרכים למצוא את הדילים הטובים ביותר באינטרנט

קניות מקוונות מהנוחות של הספה שלך היא הטובה ביותר! חלפו הימים שבהם אתה צריך לחכות בתורים ארוכים ולהילחם על הצעצוע או הגאדג'ט האחרונים (למרבה המזל). עכשיו, עם כמה לחיצות בלבד, תוכלו למצוא כמה מהעסקאות הטובות ביותר ברשת.

 

  1. השתמש בקוד קופון

קבע שמדיניות לעולם לא לרכוש דבר באופן מקוון מבלי למצוא קוד קוד קופון לשימוש. הם שם בחוץ! בצע חיפוש פשוט בגוגל כמו למשל קוד קופון KSP, הורד כמה אפליקציות קופונים, או נסה אתרים שאוספים מידע על קופונים כמו RetailMeNot או Coupons.com. חפש חנות ובום! יש לך רשימה ארוכה של קודי קופון והנחות שדורגו על ידי משתמשים אחרים.

 

בכמה דקות של מאמץ בלבד תוכלו למצוא כמה מהעסקאות הטובות ביותר ברשת שיכולות לחסוך לפחות 10–25% הנחה על ההזמנה שלכם. המאמץ הקטן שלך יכול לגרום לחיסכון גדול!

 

  1. תן למישהו אחר להתמקח בשבילך

זה קל – התקן אפליקציה כמו Honey בדפדפן האינטרנט שלך. האני תחפש את הקופונים הטובים ביותר שיש לאתר שאתה עושה בו קניות. זה אפילו יחיל אותו על העגלה שלך בקופה ללא טרחה עבורך. לאחר שתוסיף זאת לדפדפן שלך, תוכל להגדיר אותו ולשכוח אותו. בכל פעם שתקנה באתר, האני תבצע עבורך את חיפוש הקופונים והשוואת מחירים. כן, זה בעצם כמו קסם.

 

כמובן, אם אתה מעדיף לסרוק באינטרנט בעצמך, יש שם הרבה אתרים שמסרקים את העסקאות הטובות ביותר באינטרנט. בדוק את DealNews, Offers.com, NAU ו- MoneySavingMom – הם יעזרו לך לחסוך. זה עשוי לקחת קצת חפירות, אבל אתה חייב להשיג מבצעים שאולי לא תמצא במקומות אחרים.

 

מילה לחכמים כאן: הקפידו לוודא שמידע האבטחה באתר מראה שאתם קונים בכתובת אתר מאובטחת (https) כדי לא למסור מידע אישי.

 

  1. קנו ביום הנכון

עקוב אחר המכירות שיורדות בימים מסוימים בשבוע. חנויות רבות מציגות הנחות ומבצעים מיוחדים ביום רביעי, חמישי ושישי. ואם אתם מחפשים דיל כדי שתוכלו לטוס בשמיים הידידותיים, יום ראשון הוא בדרך כלל היום הטוב ביותר לרכישת כרטיסי טיסה.

 

אם אתה אוהב את הריגוש שבציד אחר עסקות טובות רק כמה פעמים בשנה, הקפד לסמן את לוח השנה שלך ליום שישי השחור, יום שני בסייבר, יום שני הירוק ואפילו יום ראש הממשלה של אמזון. ימי קניות מקוונים אלו מתרחשים אחת לשנה. לפעמים הם יכולים להיות מוגזמים יתר על המידה, אבל אם הם מציעים את הפריטים שאתה מחפש, אתה יכול ללכת משם עם הרבה מאוד. רק אל תישאב לרכוש דברים שלא תקצבתם עבורם.